Новорічно-різдвяне привітання голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка! (Відео)

Дата: 31.12.2020 22:41

Дорога громадо!  Як бажаних гостей зустрічаємо ми зимові свята у наших оселях. Готуємо побажання і пригадуємо прадавні колядки, прикрашаємо ялинку і ставимо на почесному місці дідуха, накриваємо щедрі столи і кличемо рідню. Наводимо лад не лише в обійстях, але й у наших душах, думках та планах.

Озирніться і проаналізуйте 2020-й рік: він приніс не лише випробування, але й корисні зміни. Ми з вами нарешті об’єдналися і стали громадою. Тепер, як справжня родина, робимо усе разом. Бо гуртом завжди легше господарювати, будувати і колядок співати.

Рік, що минає, навчив нас цінувати один одного, бути доброзичливими, пильнувати здоров’я. Ми разом звикали до нових форматів роботи та навчання. Села та містечка розвивалися завдяки нашій із вами праці. Тож нехай  2021-й буде для всіх нас легшим! Нехай кожна справа стане успішною!

Сердечно зичу вам радості, здоров’я і достатку! Міцного імунітету не лише до вірусів, але й до розчарувань. Вірте у добро, діліться ним, бережіть рідних!

Щасливого Нового року! Світлого Різдва!

Щиро

Голова Стрижавської територіальної громади                 Михайло Демченко