Конференція громадської організації ветеранів Стрижавської територіальної громади

Дата: 06.01.2021 12:40

Фото без опису05 січня в актовій залі Стрижавської селищної ради відбулась конференція ветеранів праці та пенсіонерів, з метою створення громадської організації ветеранів Стрижавської територіальної громади.

У зборах взяли участь голова Вінницької районної організації ветеранів Петро Василинич, голова Стрижавської первинної ветеранської організації Ольга Пінкевич та голови первинних ветеранських організацій населених пунктів.

У ході засідання було створено громадську організацію ветеранів Стрижавської територіальної громади. Члени ветеранського об’єднання одноголосно обрали на посаду голови Ольгу Пінкевич, а також затвердили склад ради ветеранів.

Учасники зібрання активно обговорили існуючі проблеми, висловили побажання щодо подальшої роботи організації.

Новообрана голова Ольга Пінкевич подякувала за активність всім ветеранам, за небайдужість і чуйність, за участь у суспільному житті громади, а також висловила вдячність за постійну волонтерську діяльність.