Позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 06.01.2021 13:44

Сьогодні 06 січня 2021 року під головуванням голови Стрижавської селищної ради Михайла Демченка відбулося позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглядали питання:

1. Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Стрижавської територіальної громади  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  2.  Про організацію роботи закладів освіти територіальної громади в умовах карантинних обмежень.

Після заслуховування доповідачів по зазначених питаннях, комісією були прийняті відповідні рішення

- Продовжити на території Стрижавської територіальної громади дію карантину  до 28 лютого 2021 року.

- Запровадити на території Стрижавської територіальної громади на період дії карантину обмежувальні протиепідемічні заходи відповідно до п.2 постанови КМУ від 09.12.2020 року №1236.

- Освітній процес в закладах загальної середньої освіти буде здійснюватись наступним чином: 1-ші класи – додаткові канікули  з 11.01.2021р. по 15.01.2021р., з 18.01.2021р. по 25.01.2021р – навчання з використанням дистанційних технологій; 2-11 класи - з 11.01.2021р. по 25.01.2021р. - навчання з використанням дистанційних технологій.

Протокол комісії