Щедрівники бажали миру й добра Стрижавській громаді!

Дата: 15.01.2021 15:06

Фото без описуПід час новорічно-різдвяних свят із колядками, щедрівками та величальними піснями до Стрижавської селищної ради завітали гарні гості: парафіяни Православної церкви України із Пеньківки, жіночий вокальний ансамбль «Берегиня» Стрижавського будинку культури та учні 4 класу Стрижавської школи-ліцею.

В яскравих обрядових костюмах добрим словом та гарним українським заспівом вони привітали селищного голову Михайла Демченка та усю територіальну громаду із святами з побажаннями щастя, добра, Божого благословення побажали доброго здоров’я та добробуту у новому році. Море позитиву, енергії подарували вони усім присутнім.

Михайло Демченко від імені громади, разом з колективом подякували гостям за позитив, тепло, гарний настрій, щирі побажання, адже, за народними повір’ями, те, що побажають щедрувальники, обов`язково має здійснитись у новому році.

«Тож нехай всі найкращі побажання для нашої Стрижавської громади, кожного її жителя і всієї України обов’язково здійсняться! Миру, достатку, здоров’я та злагоди в кожен дім, рідна Стрижавська громадо!», - зазначив Михайло Іванович.