Вінничани мають можливість самі обирати постачальника газу

Дата: 19.01.2021 15:55

Фото без описуРинок газу запрацював в Україні влітку минулого року. Це означає, що ми отримали право самі обирати постачальника з числа більш ніж 700 компаній.

Так само, як при виборі мобільного оператора чи Інтернет-провайдера, ми можемо обирати найкращу ціну та найвигіднішу пропозицію.

Вінничани самостійно можуть змінювати постачальника газу

Зробити це можна навіть за умови боргів за блакитне паливо та відсутності лічильника.

Обирати можна будь-яку українську компанію, навіть із іншого регіону, якщо вона має відповідну ліцензію.

Як перейти до нового постачальника газу?

Обрати компанію можна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у галузі енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/.../lit.../Lits_reestr___NKREKP.xlsx

Далі необхідно подати заявку до обраного постачальника. Це можна зробити на сайті компанії або ж надіслати скановану/сфотографовану заяву на його електронну пошту.

Також необхідно відправити:

- документи, якими визначено право власності чи користування на об'єкт (приміщення);

- паспорт та ідентифікаційний код споживача;

- інші документи, які може вимагати постачальник.

На розгляд заяви у нового постачальника є до 20 днів. Компанія має повідомити про дату, із якої почне подавати вам газ.

Також швидко та зручно порівняти актуальні ціни на газ та змінити постачальника онлайн можна через сайт Газотека https://gasoteka.ua-energy.org/