У Стрижавці горів гараж: одна людина загинула

Дата: 20.01.2021 11:06

Фото без опису19 січня 2021 року о 23 годин 47 хвилин на пункт зв'язку ГУ ДСНС України у Вінницькій області надійшло повідомлення про пожежу в приватних гаражах по вул. Молодіжна, 7 смт Стрижавка. Горіли два двоповерхові гаражі. Прибувши на виклик рятувальники виявили загоряння приватних гаражних приміщень площею близько 70м кв.

Внаслідок пожежі загинув один із власників гаражів, за попередніми висновками орієнтовною причиною смерті 72-річного чоловіка стало отруєння продуктами горіння.

Як повідомили у пресслужбі ГУ ДСНС України у Вінницькій області,  на місці виклику вогнеборці  встановили, що існує загроза поширення полум'я на поруч розташовані приміщення. Відтак на допомогу підрозділам вогнеборців додатково залучили штаб оперативно-координаційного центру, черговий караул ДПРЧ-1 м. Вінниці та НПРЧ Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м.Вінниця).

Внаслідок загоряння вогонь знищив один гараж на площі 70 кв.м., пошкодив два приміщення. Було знищено шиферну покрівлю гаражів, речі домашнього вжитку власників, електроінструмент та пошкоджено дерев'яне перекриття приміщень. До гасіння пожежі залучалося 4 пожежно-рятувальних підрозділи. Орієнтовна причина загорання - коротке замикання електромережі, остаточна причина наразі встановлюється експертами.