У Стрижавці відбулося покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 22.01.2021 17:00

Фото без описуСьогодні, 22 січня відбулось покладання квітів до пам'ятника 274 воїнам Другої світової війни у Стрижавці з нагоди відзначення Дня Соборності України. У покладанні взяли участь голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, виконавчий апарат Стрижавської селищної ради, депутати, освітянами та представники й представниці активної громадськості.

Вони вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв, а також поклали квіти до пам’ятного знаку підполковника Геннадія Хитрика, який загинув у зоні АТО.

«Сьогодні ми вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи рідну соборну, неподільну Україну. Наші героїчні земляки боролися за неї на різних фронтах, у різні часи. Але повага до їхніх подвигів житиме доти, доки ми будемо їх пам'ятати», - зазначив Михайло Демченко.

Вічна пам'ять нашим героям! Дякуємо за захист України!