Михайло Демченко взяв участь загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування

Дата: 28.01.2021 13:26

27 січня відбулися загальні збори уповноважених представників - членів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування. Участь у них взяли голова обласної Ради В’ячеслав Соколовий, перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступник голови обласної Ради Дмитро Чаленко.

Для участі у загальних зборах зареєструвалися 39 з 61 представника органів місцевого самоврядування Вінницької області, які є членами Асоціації.

Новим головою обласної Асоціації органів місцевого самоврядування обрали голову обласної Ради Вячеслава Соколового.

Окрім цього, обрали також заступників голови Асоціації. Першим заступником голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування обрано секретаря Вінницької міської ради Павла Яблонського, заступниками – Вороновицького селищного голову Олександра Ковінька,  голову Вінницької районної ради Ігоря Шутака та Літинського селищного голову Анатолія Бичка. Секретаріат обласної Асоціації й надалі очолюватиме Віктор Вікалюк.

– Маємо працювати над тим, аби наша Асоціація була гарним дискусійним майданчиком для напрацювання правильних рішень, а громади розвивалися.  Для цього у нас є всі можливості, сформовані ради на місцях, до управління громадами прийшли професійні люди, які отримали високу довіру, – сказав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Ми вже створили певні  механізми для дієвої  допомоги громадам та їхньої підтримки. Ті основи, які сьогодні закладені, - це конкурс проєктів територіальних громад, використання коштів дорожнього фонду в розмірі 20%, а це близько 200 млн грн, які можуть спрямуватися безпосередньо для ремонту будівництва комунальних доріг.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий подякував Анатолію Олійнику за те, що попередні п’ять років обласна Асоціація під його керівництвом працювала чітко та злагоджено.

За матеріалами Вінницької обласної ради