В Мізяківських Хуторах розчищено паркову зону

Дата: 11.02.2021 15:09

Фото без опису

Про це повідомляє голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко на особистій сторінці у Фейсбук.

Минулими вихідними в селі Мізяківські Хутори було організовано акцію із розчищення паркової зони біля Братської могили воїнів-інтернаціоналістів села. Цю добру і важливу ініціативу підтримали староста на території населених пунктів  сіл Мізяківські  Хутори, Переорки, Тютюнники Людмила Панасюк, директор ПП "Сітійрон" Олег Журов та місцевий підприємець Олександр Зінець.

Дружній команді вдалося прибрати зайві чагарники, повалені та сухі дерева. Їх одразу порізали на дрова, щоб опалювати місцеву школу та роздати малозабезпеченим родинам села.

У планах і надалі взятися за впорядкування парку, цвинтаря, придорожних територій.

«Коли люди вболівають душею за село, то ресурси для поліпшення благоустрою знайдуться. Роботи з прибирання місць громадського користування розпочаті! Вони будуть продовжуватися в усіх населених пунктах нашої Стрижавської громади», - зазначив селищний голова Михайло Демченко.