Комісія ТЕБ та НС прийняла рішення про організацію навчального процесу у закладах освіти громади

Дата: 16.02.2021 17:10

Фото без опису15 лютого 2021 року під головуванням голови Стрижавської селищної ради Михайла Демченка,  відбулось позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглядали питання щодо організації роботи закладів освіти Стрижавської територіальної громади в умовах карантинних обмежень.

Члени комісії заслухали начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму селищної ради Світлану Томусяк, яка довела до відома членів комісії інформацію по начальних закладах освіти територіальної громади.

Враховуючи запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території Стрижавської селищної ради гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та беручи до уваги  подання директора КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області» від 12.02.2021 року №19 щодо захворюваності педагогічного працівника на  гостру респіраторну хворобу  COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, подання директора КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області» від 15.02.2021року №05-04/17 щодо відсутності в закладі 190 учнів (28%), з урахуванням обговорень та результатів голосування, комісія ВИРІШИЛА:

1.Рекомендувати  КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області» освітній процес в закладі перевести на  дистанційну  форму навчання, дошкільне відділення - на «самоізоляцію» до 01.03.2021року та КЗ «Ліцей №1 смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області» освітній процес в закладі перевести на дистанційну форму навчання до 01.03.2021року.

2.В решті закладах загальної середньої освіти Стрижавської територіальної громади продовжити очну форму навчання.

3.Дозволити керівникам закладів загальної середньої освіти на засіданні педагогічної ради приймати рішення щодо форми навчання, враховуючи  статистику  захворюваності гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 грип та ГРВІ та в обов’язковому порядку повідомляти про прийняте рішення відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради.

4.Заборонити проведення в закладах освіти масових заходів (вистави, свята, концерти) за участю дітей з більш ніж однієї групи/класу та за присутності глядачів (відвідувачів).

Подання 1 (КЗ «Ліцей №1 смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області»)

Подання 2 (КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей Вінницького району Вінницької області»)