Конкурс дитячих малюнків на тему: «Належний ЦНАП очима дітей»

Дата: 23.02.2021 11:34

Фото без описуШановні мешканці громади!

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради спільно з Центром надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради оголошують конкурс дитячих малюнків на тему : «Належний ЦНАП очима дітей».

Якщо Ваші діти  мають хист до малювання, вміють фантазувати, творчо та креативно  мислити, тоді  запрошуємо  до участі у конкурсі !

Як взяти участь і вимоги до конкурсних робіт?

Представити свої роботи для участі в конкурсі можна в період до 1 березня 2021 року. Для цього необхідно подати творчу роботу у за адресою: вул. 40-річчя Перемоги, 7 смт Стрижавка, перший поверх адміністративного будинку.

До участі в проекті запрошуються діти трьох вікових категорій (вік дитини фіксується на момент прийняття роботи):
•    6-10 років,
•    11-14 років,
•    15-18 років.

Переможці Конкурсу визначатимуться шляхом відкритого голосування на офіційній сторінці ЦНАП у мережі Facebook.

Нагородження  призерів відбудеться  під  час  урочистого  відкриття  «Центру надання  адміністративних  послуг» Стрижавської селищної  ради.

На переможців чекають цікаві призи, а найкращі роботи  стануть окрасою Центру надання адміністративних послуг Стрижавської селищної ради.

Детальну інформацію щодо умов конкурсу можна отримати за телефоном (0432) 58-52-97.