Протидія булінгу в шкільному середовищі

Дата: 23.02.2021 15:56

Фото без описуНині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Булінг перекладається як хуліган, забіяка, задирака, грубіян, насильник - визначається як утиск, дискримінація, цькування. Цей термін означає тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психологічного) з боку дитини або групи до іншої дитини або інших дітей.

19 лютого 2021 року працівниками відділу cлужби у справах дітей Стрижавської територіальної громади спільно з представниками поліції відділу №3 Вінницького району управління поліції ГУНП у Вінницькій області з метою забезпечення прав, свобод та інтересів молоді, формування у здобувачів освіти здатності протистояти булінгу, запобігання насильству в учнівському середовищі було проведено профілактично-просвітницьку роботу з учнями комунального закладу «Пеньківський ліцей Вінницького району, Вінницької області».

Обговорили проблему насилля, жорстокості у підлітковому середовищі, причити прояву та їх наслідки. Юнакам та дівчатам розповіли як діяти та до кого можна звернутися в ситуації, коли ти став жертвою цькування. Також підліткам повідомили, яка відповідальність чекає на булерів.

Також учасниками заходу було переглянуто та обговорено тематичне відео .