Семінар щодо розбудови цивільного захисту, реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в територіальних громадах

Дата: 26.02.2021 12:00

24 лютого в сесійній залі Вінницької районної ради, за ініціативи навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області, відбувся семінар з головами територіальних громад Вінницького району щодо  розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в територіальних громадах.

В семінарі взяли участь голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко та його заступник Світлана Лендя.

Головна мета семінару - отримання керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту спеціальних знань і умінь щодо розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій громад від надзвичайних ситуацій. А також забезпечення своєчасного і ефективного планування та здійснення заходів запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, оперативного реагування та ліквідації їх наслідків, підвищення рівня готовності посадових осіб до виконання обов’язків у сфері цивільного захисту.

В ході семінару було розглянуто ряд важливих питань щодо захисту територій та населення громад, а саме: організація зв’язку, оповіщення та інформування у сфері цивільного захисту; стан протипожежного захисту населених пунктів району та створення і функціонування добровільних пожежних дружин; порядок організації навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях; створення консультаційних пунктів.