Обговорення проєкту Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року

Дата: 02.03.2021 11:23

Шановні мешканці Стрижавської територіальної громади!

З  метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих осіб до розгляду Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року, з 2 березня 2021 року розпочинається громадське обговорення.

Однією з основних складових процесу планування є обов'язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Створена разом з громадою Стратегія спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої економіки та системи надання послуг.

Запрошуємо Вас надсилати свої ідеї та пропозиції до запропонованого проєкту Стратегії, заповнивши форму, на електронну адресу stg2030@ukr.net, вказавши ваші контактні дані, до 15 березня 2021 року включно.

За результатами опрацювання надісланих пропозицій робоча група з розробки Стратегії прийматиме рішення щодо включення їх до фінальної версії документу.

Будь ласка, ознайомтесь з поданим нижче проєктом Стратегії та заповнить форму з Вашими пропозиціями.

Проєкт Стратегії 2030.pdf

Форма збору пропозицій.docx