Турнір "Кубок Вінницького району з футзалу серед ветеранів 40+"

Дата: 02.03.2021 15:33

Цими днями у залі КЗ «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області" відбувся турнір "Кубок Вінницького району з футзалу серед ветеранів 40+".

Змагались п'ять колективів району. Це команди з Мізяківських Хуторів, Лука-Мелешківської, Якушинецької, Вороновицької та Стрижавської територіальних громад.

Гра відбувалася за системою "кожна з кожною", а за підсумками судді визначили призерів та переможця.

Вітаємо учасників із заслуженими нагородами

Спортивна "бронза" — у Якушинців.

"Срібло" — у футзалістів з Луки-Мелешківської.

"Золоті" нагороди отримали гравці з Вороновиці.

Стрижавський селищний голова Михайло Демченко подякував за сприяння в організації турніру голові Вінницької районної федерації футболу Олександру Мельнику та голові Вінницької районної організації ВФСТ «Колос» Роману Юсумбелі.

«Попри те, що стрижавчани не здобули призових місць, я вітаю земляків із видовищною грою! Тренуймося і не втрачаймо командного духу!», - зазначив Михайло Іванович

Кращим бомбардиром турніру став Олександр Драгомирецький з Вороновиці. На його рахунку — 6 забитих м’ячів.

Кращим гравцем в активі визнано Олександра Рибаченка з Луки-Мелешківської.