Засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 04.03.2021 11:07

Фото без опису03 березня 2021 року відбулось позачергове засідання селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглядали питання:

• Про організацію роботи закладів освіти Стрижавської територіальної громади в умовах карантинних обмежень.

Начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк заначила, що  збільшується показник  захворюваності серед педагогічних та інших працівників закладів освіти та здобувачів освіти Стрижавської територіальної громади.

З урахуванням обговорень та результатів голосування члени комісії вирішили:

1.Забезпечити  роботу  закладів  дошкільної  освіти  в  очному  режимі  із  обов’язковим дотриманням протиепідемічних  вимог.

2.Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти територіальної громади перевести  на  дистанційну  форму  навчання  учнів  1-4 класів з 04 березня 2021 року.

3.Для  учнів  5-11 класів  закладів загальної середньої та  позашкільних закладів освіти продовжити навчання  на  дистанційній  формі.

4.Провести  в  приміщеннях  закладів  освіти  комплекс  протиепідемічних  заходів, прибирання  та  провітрювання.