Вітання голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка з 8 березня! (Відео)

Дата: 08.03.2021 10:49

Фото без описуШановні жінки! Щиро дякую вам за партнерство в розвитку Стрижавської територіальної громади!

Щодня ви розвиваєте освіту, медицину, місцеве самоврядування. Ви працюєте з фінансами, займаєтеся власною справою і впроваджуєте громадські проєкти. Навчання, роботу чи відпочинок на пенсії ви прагнете використовувати для своєї реалізації.

Три старостинські округи з чотирьох у нашій громаді – під фаховою опікою жінок. 60% виконавчого комітету – це жінки. А Міжвідомча рада з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми на 95% складається з жіноцтва.

У дусі часу хочу побажати вам рівних прав: як у родинах, так і в різних сферах діяльності. Бажаю, щоб ваші рішення бралися до уваги і були визнані. Щоб у нашій громаді ви мали доступ до кар’єрного зростання, просування ідей та відчували свою цінність щодня, а не раз у рік.

Із Міжнародним жіночим днем вас!

Щиро - Михайло Демченко