Триває обговорення проєкту Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року

Дата: 10.03.2021 18:00

Шановні мешканці Стрижавської територіальної громади!

З  метою залучення представників громадськості та інших заінтересованих осіб до розгляду Стратегії розвитку Стрижавської територіальної громади до 2030 року, з 2 березня 2021 року розпочалося громадське обговорення.

Однією з основних складових процесу планування є обов'язкова участь у ньому всіх активних та зацікавлених представників громади. Створена разом з громадою Стратегія спрямовується на покращення стандартів життя, зміцнення місцевої економіки та системи надання послуг.

Запрошуємо Вас надсилати свої ідеї та пропозиції до запропонованого проєкту Стратегії, заповнивши форму, на електронну адресу [email protected], вказавши ваші контактні дані, до 15 березня 2021 року включно.

За результатами опрацювання надісланих пропозицій робоча група з розробки Стратегії прийматиме рішення щодо включення їх до фінальної версії документу.

Будь ласка, ознайомтесь з поданим нижче проєктом Стратегії та заповнить форму з Вашими пропозиціями.

Проєкт Стратегії 2030.pdf

Форма збору пропозицій.docx