Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 11.03.2021 10:00

Фото без описуЗ метою здійснення соціального захисту прав та інтересів дітей, 10 березня 2021 року  під керівництвом Стрижавського селищного голови Михайла Демченка, було проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини.

Першим розглянули питання про надання дозволу законним представникам на вчинення правочинів від імені їх малолітніх дітей щодо укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки та житлового будинку. При цьому житлові права та охоронювані законом інтереси дітей не порушуються, тому вирішено надати такий дозвіл.

Другим розглянули питання щодо надання дозволу на відрахування студента з навчального закладу через систематичні пропуски.

Далі на порядку денному розглянули питання щодо здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Після розгляду заяв та документів, членами комісії було проведено співбесіди з заявниками та прийнято рішення, спрямовані на захист прав та законних інтересів дітей.