Дата: 12.03.2021 15:45

Фото без опису11 березня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Членами виконкому було опрацьовано 19 проєктів рішень.

Під час виконкому схвалили проєкт рішення сесії «Про затвердження Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Стрижавській територіальній громаді на 2021 рiк».

Було схвалено рішення про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території Стрижавської територіальної громади. Благоустрій територій громади триватиме протягом березня та квітня.

Також, розглянули проєкт програми розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік та присвоїли адреси кільком об'єктам.

«Зараз для виконавчого комітету — гаряча пора! Новоутворена громада потребує великої кількості організаційних кроків. Без них неможливо розвиватись», - зазначив Михайло Демченко.

Члени виконкому розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олеся Марцинюк.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.