Дата: 16.03.2021 15:36

Відділ соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради оголошує про початок формування  конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги Стрижавської територіальної громади» Стрижавської селищної ради.
Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094, до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я входять шість осіб у рівній кількості по три особи:
- представники органу управління;
- представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.
Членом конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої є документально підтверджена інформація про:
•    наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
•    накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
•    наявність конфлікту інтересів.
Пропозиції, оформлені належним чином (протокол зборів колективу, протокол засідання членів громадських об’єднань), просимо надати протягом 15-ти днів з дати оприлюднення оголошення до відділу соціального захисту та соціального забезпечення населення Стрижавської селищної ради за адресою смт Стрижавка, вул. 40-річчя Перемоги, 7, понеділок – п’ятниця  з 08.00 год. до 16.00 год.