Гідрометеорологічні умови на період з 24 по 27 березня

Дата: 24.03.2021 08:13

Метеорологічна обстановка: на Вінниччині зберігатиметься температурний режим нижчий від норми, на початку періоду очікуються опади, на дорогах слизько, місцями пориви вітру.

24-25 березня: мінлива хмарність. 24 березня вночі та вранці місцями невеликі опади, вдень без істотних опадів, 25 березня без істотних опадів. Вітер північний, 7-12 м/с, 24 березня місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1-6° морозу, вдені. 5-10° тепла.

За попередніми даними 26-27 березня: 26 березня без істотних опадів. 27 березня вночі без істотних опадів, вдень невеликий дощ. Температура вночі від 4° морозу до 1° тепла , вдень 8-13° тепла.