Дата: 31.03.2021 15:02

Фото без опису29 березня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Членами виконкому було опрацьовано 8 проєктів рішень.

Під час виконкому схвалили проєкт рішення про введення в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця конкурсу на надання послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Стрижавської територіальної громади.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та благоустрою селищної ради Юрій Глушенок повідомив, що 23 березня 2021 року було проведено  конкурсну комісію, де взяло участь 2 учасника:

•  КП «Турбота» Стрижавської селищної ради;
  • ФОП «Кулик М.В.».

Конкурсна комісія, розглянувши подані пакети документів та цінові пропозиції, визначила КП «Турбота» Стрижавської селищної ради  переможцем конкурсу.  КП «Турбота» запропонував ціну 21,7 грн з людини, ФОП «Кулик М.В.»  - 48 грн з людини. Вивіз сміття буде проводитись раз в місяць.

Було схвалено рішення про правила благоустрою території Стрижавської територіальної громади.

Члени виконкому розглянули питання, що стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олеся Марцинюк.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.