Літургія Ранішосвячених Дарів архієрейським чином у смт Стрижавка

Дата: 02.04.2021 14:42

Фото без опису1 квітня, у четвер 3-го тижня Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у храмі святителя Миколая смт Стрижавка Вінницького району. Владиці співслужили благочиннний району архімандрит Дорофей (Маркевич), настоятель храму протоієрей Олександр Швець, духовенство міста Вінниці та Вінницького району. Під час богослужіння усі присутні в храмі молились про справедливий мир для України та припинення епідемії.

За богослужінням молились голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, екс голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій та місцеві депутати.

У повчальному слові після Літургії митрополит Симеон наголосив на важливості покаяння та посиленої молитви у дні Великого посту. Настоятель храму протоієрей Олександр Швець подякував владиці Симеону за Архіпастирський візит та спільну молитву.