Стрижавська ТГ має компанію з вивезення твердих побутових відходів

Дата: 05.04.2021 09:32

Фото без опису02 квітня під керівництвом Стрижавського селищного  голови Михайла Демченка відбулася позачергова 10 сесія 8 скликання. На сесії розглянули 11 питань порядку денного.

Прийнято рішення про розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти. Першочерговим заходом є будівництво мультифункціонального Центру для дозвілля та спорту (Будинок культури). Мультифункціональний центр буде містити актову залу, спортивний комплекс, простори для розвитку та дозвілля, а також центр надання адміністративних послуг для підвищення якості отримання послуг жителів громади.

Депутати надали дозвіл на розроблення проєктно-кошторисної документації на нове будівництво адміністративної будівлі Стрижавської селищної ради. Це буде мультифункціональний об'єкт, який однозначно покращить якість послуг для громади.

Селищна рада уклала договір про співробітництво з управлінням праці та соціального захисту населення Вінницької районної державної адміністрації.

Це потрібно для того, щоб виплати і компенсації отримували ті наші земляки, які надають послуги із соціального догляду на непрофесійній основі.

Утворено цільовий фонд Стрижавської селищної ради, щоб дбати про соціально-економічний розвиток громади.

Відтепер Стрижавська ТГ має компанію, яка буде займатися вивезенням твердих побутових відходів на території громади. Конкурс виграло КП "Турбота". З ним укладено договір на 5 майбутніх років. Тариф за надання послуг — 21,7 грн з людини на місяць.

Вивозити сміття компанія буде за таким графіком:

- смт Стрижавка:

Правий берег 1-а та 3-я неділя місяця;

Лівий берег 2-а та 4-а неділя місяця;

- с. Сосонка 1-й вівторок місяця;

- с-ще Славне 1-й вівторок місяця;

- с.Дорожне 1-а середа місяця;

- с.Лаврівка 1-а середа місяця;

- с.Медвідка 1-а середа місяця;

- с. Мізяківські Хутори 1-й четвер місяця;

- с.Переорки 1-й четвер місяця;

- с.Тютюники 1-й четвер місяця;

- с.Пеньківка 1-а п’ятниця місяця;

- с.Підлісне 1-а п’ятниця місяця;

- с.Бруслинівка 1-а п’ятниця місяця;

- с. Супрунів 1-а п’ятниця місяця.