На території Стрижавської громади розпочато весняне прибирання

Дата: 05.04.2021 17:03

Фото без описуЦими вихідними на території Стрижавської територіальної громади було організовано суботник з прибирання.

До акції #ЧистаГромада долучилися - депутати та працівники структурних підрозділів Стрижавської селищної ради, депутати Вінницької районної ради, колективи установ та організацій, старости, члени виконавчого комітету, підприємці, освітяни, працівники культури та небайдужі жителі нашої громади.

«Приємно, що на заклик допомогти охоче відгукнулися місцеві підприємці і надали спеціальну техніку та пальне для неї.

Спільно нам вдалося розчистити територію від стихійних сміттєзвалищ, навести лад на кладовищах, провести обрізування сухих дерев», - розповідає голова Стрижавської ТГ Михайло Демченко, на своїй  Facebook сторінці.

Загалом з території громади КП «Турбота» Стрижавської селищної ради було вивезено понад 160 куб. м сміття.

Зроблено дуже багато роботи по благоустрою територій усіх населених пунктів громади. Ці роботи обов'язково будуть продовжені найближчим часом!

Дякуємо усім людям, які знайшли час, покинувши власні справи, клопоти та долучилися до толоки, які не залишилися байдужими до чистоти нашої громади!