Участь у Програмі Практикуму "Особливості побудови взаємодії та проведення опитування дитини, яка постраждала від насильства"

Дата: 06.04.2021 13:16

Фото без опису05 квітня 2021 року начальник Служби у справах дітей Стрижавської селищної ради Наталія Войтюк та директор КУ «Центр надання соціальних послуг» Ірина Комборот взяли участь у практикумі на тему: «Особливості побудови взаємодії та проведення опитування психологом дитини, яка постраждала від насильства».

Навчання проводилось в рамках проєкту «Впровадження моделі Барнахус для захисту дітей-постраждалих від насильства» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН(ЮНІСЕФ) в Україні.

Метою вищезазначеного проєкту є створення міжсекторального центру захисту дітей, які постраждали та/або стали свідками насильства, кримінального правопорушення, діяльність якого буде спрямована на недопущення повторної віктимізації та захист прав дітей зазначеної категорії.

Під час практикуму було розглянуто ряд питань:

1. Феноменологія насильства.
  2. Особливості побудови взаємодії з дитиною та фази проведення опитування.
  3. Визначення ознаків психотравмування.
  4. Протокол опитування дитини: структура та формування запитань.
  5. Розбір кейсів. Відпрацювання практичних навичок взаємодії та опитування дитини.
  6. Написання додатку до протоколу допиту: структурні елементи.