Стрижавська територіальна громада: крок за кроком! (Відео)

Дата: 07.04.2021 10:30

Для вирішення поточних і стратегічних питань потрібен час та послідовні дії .

25 жовтня 2020 року об'єдналися 13 населених пунктів, де проживає понад 21 тисяча людей. Це дало можливість посилити відповідальність органів місцевого самоврядування, збільшити податкові надходження до місцевого бюджету, залучати інвестицію для розбудови громади.

Стрижавська селищна рада утворила 19 комунальних закладів, 2 комунальні підприємства та Службу у справах дітей. На території Стрижавської громади успішно працює ЦНАП, який гарантує вам доступність і швидкість оформлення документів та отримання різної допомоги. Відбуваються сесії селищної ради та засідання виконавчого комітету.

Уважно стежте за серією просвітницьких відеоматеріалів про Стрижавську територіальну громаду, для того щоб розуміти: хто за що відповідає у нашій громаді, і якими повноваженнями наділений кожен структурний підрозділ.