Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом»

Дата: 08.04.2021 15:44

Фото без описуНа Вінниччині триває Всеукраїнська акція «Створюємо ліси разом», до якої долучаються мешканці міст та сіл, вихованці учнівських лісництв, органи місцевого самоврядування, громадськість. Минулими вихідними виявили бажання разом із лісівниками ДП «Вінницький лісгосп» (директор Попельнюк В.В., головний лісничий Ільченко Є.В.) зробити свій внесок у благородну справу створення лісів члени громадської організації «Мисливці. Риболови. Біозахисники» (ГО «МРБ»).

Дружна команда лісівників та громадських діячів висаджували ліс у Медвідському лісництві (лісничий Гедз О.В.). Заліснювали ділянку площею 0,5 га, висаджуючи сіянці горіха чорного. Наймолодшим учасником акції був семирічний хлопчик, який вперше садив дерева та прийшов із своїм батьком пізнавати практичні ази створення лісу.

Вінницькі лісівники запрошують усіх бажаючих долучитися до весняної лісокультурної кампанії і посадити своє дерево. У рамках акції «Створюємо ліси разом», що триватиме до 17 квітня, та акції «Озеленення планети», яка буде проводитись 10 квітня, кожен може зробити свій внесок у створення лісів для майбутніх поколінь.

За інформацією пресслужби Вінницького ОУЛМГ.