Продовжуємо екологічну акцію "Чиста громада"

Дата: 12.04.2021 11:36

Фото без опису10 квітня було проведено масштабні прибирання на сільських кладовищах у Мізяківських Хуторах, Переорках, Пеньківці, Бруслинівці, Супрунові та Медвідці. Загалом на суботник зійшлося понад 300 людей.

"Нам вдалося вивезти багато сміття, сухого листя, старих поминальних вінків. День видався дуже продуктивним, усі гуртом попрацювали на славу. Дякую місцевим підприємцям за надану спецтехніку, а депутатам селищної ради, старостам і всім активним жителям громади за участь у суботнику", - розповів на своїй Facebook сторінці Стрижавський селищний голова Михайло Демченко.

Михайло Іванович закликав місцевих жителів бути свідомими і дбати про чистоту рідної громади:

"Не викидайте старі вінки за межами кладовища. Складайте сміття у мішки та залишайте у спеціальних контейнерах, якими ми невдовзі забезпечимо кожен сільський цвинтар. Ми організуємо централізоване вивезення непотребу.Також прошу вас відмовитись від пластикових прикрас під час майбутньої провідної неділі. Вшанувати пам'ять близьких можна за допомогою живих квітів, не засмічуючи довкілля" .