Літургія Ранішосвячених Дарів архієрейським чином у Стрижавці

Дата: 15.04.2021 18:28

Фото без опису15 березня 2021 року, у четвер 5-го тижня Великого посту, митрополит Вінницький і Барський Симеон звершив Літургію Ранішосвячених Дарів у храмі Покрови Пресвятої Богородиці смт Стрижавки (Коло-Михайлівки) Вінницького району. Владиці співслужили священники Вінницького району на чолі з благочинним архімандритом Дорофеєм (Маркевичем). Під час богослужіння усі присутні молились про справедливий мир для України та припинення епідемії коронавірусу.

За богослужінням молились голова Стрижавської теериторіальної громади Михайло Демченко, екс голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.

Після Літургії митрополит Симеон звернувся до присутніх з проповіддю, у якій наголосив на важливості щиросердечної молитви і покаяння у дні Великого посту, а також нагадав житіє та подвиг Марії Єгипетської.