Проведено 11 позачергову сесію Стрижавської селищної ради

Дата: 17.04.2021 10:04

16 квітня під головуванням селищного голови Михайла Демченка відбулася позачергова 11 сесія Стрижавської селищної ради. На порядок денний було винесено 9 питань.

Затвердили перелік вільних земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності Стрижавської територіальної громади права оренди на які виставляються земельні торги окремими лотами в межах населеного пункту смт Стрижавка та умов продажу права оренди земельних ділянок.

Депутати надали згоду на передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення з державної власності у комунальну власність Стрижавської територіальної громади, в особі Стрижавської селищної ради.

Внесли зміни до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік. Також внесли зміни до Програми розвитку місцевого самоврядування Стрижавської територіальної громади на 2021 рік та Програми розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Прийняли рішення про надання матеріальної допомоги та перейменування вулиці в смт Стрижавка Вінницького району Вінницької області.