До 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи: важливі факти

Дата: 26.04.2021 08:17

Фото без описуВажливі факти про Чорнобильську зону:

• Безпека

Безпека - основний продукт Чорнобильської зони!  Діяльність всіх підприємств Чорнобильської зони спрямована на контроль безпеки та нерозповсюдження радіації, покращення екології країни та збереження екосистем заповідника. Цю професійну роботу виконують близько 6000 працівників.

• Туризм

Туризм у Чорнобильській зоні - це безпечно! Відвідування Чорнобильської зони проводиться лише за заздалегідь дозиметрично дослідженими маршрутами та локаціями, на яких рівень радіації є безпечним для дорослої людини. Тривалість туру залежить від бажання та може тривати до 5 днів.

Туризм у Чорнобильській зоні - це цікаво! Магнетизм Чорнобильської зони зумовлений поєднанням на єдиній території унікальних технологічних об'єктів, покинутих місць проживання та мальовничної дикої заповідної природи. Цу місце переосмислення світогляду, оцінки важливості відповідальності, розуміння наслідків кожної дії, взаємодії людини і пророди.

• Заповідник

Заповідник займає 85% площі Чорнобильської зони, є найбільшим в Україні. На заповідній території у понад 230 тисяч гектарів не можлива будь-яка промислова діяльність та проживання. Це місце для розвитку дикої природи, яка поглинає наслідки діяльності людини. У заповіднику живуть 400 видів тварин, з яких 75 червонокнижних, а також більше 1000 видів рослин, наявні 200 історичних пам'яток.