Звернення голови Стрижавської територіальної громади Михайла Демченка з нагоди 35-ої річниці Чорнобильської катастрофи

Дата: 26.04.2021 14:26

Фото без описуДорога громадо!

Сьогодні 35-та річниця аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Давайте разом згадаємо тих, хто захистив нас від наслідків техногенної катастрофи.

Вибух ядерного реактора — це біда цілої планети, а не лише нашої країни. Але саме на плечі українців та українок ліг найбільший тягар — стримувати руйнівну дію радіації ціною здоров’я і життя.

Пожежники, військові, медики, шахтарі, науковці, небайдужі громадяни різних професій свідомо їхали до зони відчуження, щоб знешкоджувати небезпечні атомні рештки.

Ці скромні мужні герої — серед нас.

У Стрижавській територіальній громаді нині проживає 79 ліквідаторів аварії на ЧАЕС. Є також дружини тих, кого уже, на жаль, немає з нами.

Ми дякуємо вам, шановні ліквідатори, за можливість дихати чистим повітрям на рідній землі! Пам’ятаємо про ваш подвиг! Нехай ніколи більше життя не приносить нам таких трагічних випробувань!

З повагою

Стрижавський селищний голова                                          Михайло Демченко