Дата: 28.04.2021 17:44

Фото без описуЗа підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації функціонує "Лінія довіри" з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

Якщо Ви чи Ваші рідні страждають від домашнього насильства, потрапили у ситуацію торгівлі людьми або зазнали дискримінації за ознакою статі, телефонуйте:

(Дзвінки безкоштовні)

За цим номером можна отримати консультацію фахівця з питань запобігання насильства в сім'ї, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.

У разі необхідності, надається інформація про те, куди ще можна звернутися за допомогою.

Обласний притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі (цілодобове перебування до 90 днів). Фінансується за рахунок обласного бюджету. У притулку є можливість розташування осіб з інвалідністю для цілодобового перебування.

Право на влаштування у притулку має:

- повнолітня постаждала особа, направлена структурним підрозділом місцевої держадміністрації або органу місцевого самоврядування, до повноважень якого належить здійснення заходів у сфері запобігання протидії насильству, уповноваженим підрозділом органу Національної поліції, центром соціальних служб, мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постаждалим особам;

- особа, яка не досягла повноліття, але перебуває (перебувала) у зареєстрованому шлюбі;

- дитина у разі її прийняття до притулку разом з матір'ю або особою,яка їх замінює.