Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 07.05.2021 16:00

06 травня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Члени виконкому схвалили зміни до Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2020-2021 роки, Програми розвитку фізичної культури та спорту Стрижавської   територіальної громади на 2021 рік, Програми підвищення якості надання медичних послуг  населенню Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Схвалено проєкт рішення про внесення змін до бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік.

Створено комісії:

• по розгляду, встановленню та затвердженню тарифів на житлово-комунальні послуги на території населених пунктів Стрижавської ТГ;
  • для проведення досліджень з визначення норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів та великогабаритних відходів на території населених пунктів Стрижавської ТГ;
  • для розгляду та погодження проекту «Електропостачання багатоквартирних житлових будинків з вбудованими приміщеннями громадського призначення».

Члени виконкому розглянули ще низку питань, що стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олеся Марцинюк.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.