Стрижавська ФК «Нива» - чемпіони Вінницького району з футзалу сезону 2020-2021 років

Дата: 14.05.2021 13:55

Фото без опису13 травня в сесійній залі Вінницької районної ради було нагороджено переможців Чемпіонату Вінницького району з футзалу сезону 2020-2021 років ФК «Нива» селища Стрижавка.

У чемпіонаті взяли участь 12 аматорських команд,  серед яких представники Вінницької, Стрижавської, Якушинецької, Лука-Мелешківської, Агрономічної, Вороновицької та Сутиської об’єднаних територіальних громад.

Перебіг чемпіонату, що мав перерви через введення обмежень на проведення спортивних заходів , через захворюваність  спричинену COVID, проходив у видовищній та запеклій боротьбі.

На нагороди чемпіонату претендувало, щонайменше 5 команд,  а доля володарів золотих нагород вирішувалась у останньому турі. Призові місця розприділились так:

Перше місце виборла ФК «Нива» селища Стрижавка Стрижавської ТГ.

Срібним призером чемпіонату стала ФК «Десна» с. Сосонка Стрижавської  ТГ.

Бронзовий призер чемпіонату з футзалу - ФК «Десна» селища Десна Вінницької МТГ.

Команди були нагородженні пам’ятними призами: грамотами, кубками та комплектами нагород відповідного ґатунку.

Кращого гравця  чемпіонату було визначено шляхом анонімного опитування на офіційному телеграм-каналі районної федерації футболу, ним став Микола Горєлов - гравець ФК «Якушинці».

Вітаємо хлопців футбольної команди «Нива»:

1. Сабатовського Віталія;

2. Хомрійчука Володимира;

3. Ткаченка Ігоря;

4. Ткаченка Олега;

5. Баланюка Володимира;

6. Оцабера Олександра;

7. Приходька Олександра;

8. Шурупу Юрія;

9. Коровія Богдана;

10. Кисляка Андрія;

11. Бугай Дмитра;

12. Загробського Влада.

Саме завдяки зіграності, наполегливості та вмінь ФК «Нива» вдалось здобути перемогу в такому не легкому турнірі! Вітаємо хлопців та дякуємо вболівальникам за підтримку.

Для довідки:

В першому ж турі Стрижавчани здобули переконливу перемогу 8:0 над «Ронексом»

В другому турі так само переконливо здолали Десну 10:2;

В третьому турі обіграли Вінницький темп 4:3;

В четвертому та п’ятому турах на жаль зазнали поразки: 3:5 від ФК «Десна» с. Сосонка та 3:4 від Дашківецької Ниви;

В сьомому та восьмому турах впевнено перемогли спочатку ФК Луки-Мелешківської, а потім команда села Щітки з однаковим рахунком 3:1;

В дев’ятому турі здолали Якушинці 7:4;

А в десятому турі перемогли у ветеранів футболу Луки-Мелешківської 5:3;

У підсумку - перемога стрижавчан у чемпіонаті Вінницького району з футзалу та черговий кубок у колекцію «Ниви».