Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 19.05.2021 14:29

18 травня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

Члени виконкому схвалили усі проекти рішень, які були винесені на порядок денний.  Серед них найважливішими були:
•    Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік»

•    Про схвалення проєкту рішення «Про бюджетний регламент Стрижавської  селищної ради»

•    Про проєкт рішення сесії 8 скликання «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Стрижавської територіальної громади»

•    Про схвалення змін до Програми соціального захисту населення,  Програми розвитку місцевого самоврядування, Програми охорони навколишнього природного середовища, Програми розвитку освіти Стрижавської територіальної громади на 2021рік
•    Про затвердження Плану заходів розвитку мережі  закладів  освіти  Стрижавської  селищної ради на 2022 рік

•    Про затвердження  робочого  проєкту   та   кошторисної  документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу Ліцей №2 смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області по вул. Київська, 174 (утеплення будівлі школи) - коригування» та об’єкту «Капітальний ремонт будівлі Комунального закладу Ліцей №2 смт.Стрижавка Вінницького району Вінницької області по вул. Київська, 174 (капітальний ремонт даху будівлі школи) - коригування»

•    Про затвердження актів обстеження зелених насаджень на території Стрижавської територіальної громади

•    Про комісію по знищенню недійсних спеціальних бланків документів інформаційної системи Міністерства юстиції України

•    Про відзначення Дня захисту дітей

Члени виконкому розглянули ще низку питань, що стосувались нагальних потреб жителів громади, з якими ознайомила керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Олеся Марцинюк.