Проведено засідання виконавчого комітету

Дата: 27.05.2021 18:09

Фото без опису26 травня 2021 року під керівництвом голови територіальної громади Михайла Демченка відбулося засідання виконавчого комітету Стрижавської селищної ради.

В ході розгляду питань порядку денного було затверджено проєкт рішення селищної ради «Про внесення змін до рішення 3 сесії селищної ради 8 скликання від 24 грудня 2020 року № 26 «Про  бюджет Стрижавської селищної територіальної громади на 2021 рік»; план заходів щодо складання прогнозу бюджету Стрижавської селищної територіальної громади на 2023-2024 роки, а також про створення робочої групи по мобілізації доходів бюджету Стрижавської селищної територіальної громади, боротьбі з тіньовою зайнятістю та тіньовою заробітною платою, з необлікованим використанням земельних ділянок на території Стрижавської територіальної громади.

Членами виконкому також схвалено зміни до Програми розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік; надання дозволу на коригування проектно-кошторисної документації «Будівництво системи каналізації смт Стрижавка, Вінницького району, Вінницької області»

Також розглянули і ухвалили проект рішення про відзначення професійного свята - Дня медичного працівника» та про відзначення ювілярів.

Члени виконкому схвалили усі проекти рішень, які були винесені на порядок денний.