Діти пільгових категорій Стрижавської громади відвідали Подільський зоопарк

Дата: 03.06.2021 14:09

Фото без опису2 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітеи 16 дітей пільгових категорії Стрижавської територіальної громади взяли участь у захоплюючій подорожі Подільським зоопарком: різноманітна кількість тварин та птахів, дитячі майданчики та розважальна анімаційна програма, організована Вінницькою обласною державною адміністрацією для хлопчиків і дівчаток Вінниччини. Гарні враження, приємні несподіванки та чудові подарунки отримали наші юні друзі.

Протягом трьох днів учасниками свята стали 1250 дітей з усіх територіальних громад області, серед яких діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з інвалідністю, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти із малозабезпечених, багатодітних сімей, діти загиблих героїв Небесної сотні, дітей вимушено переміщених осіб із АР Крим, Донецької та Луганської областей, дітей, батьки яких загинули, постраждали чи беруть безпосередню участь в антитерористичній операціій операцій об’єднаних сил.

На кожного з них чекала цікава захоплююча програма «Дитинство – країна мрій»: екскурсія Подільським зоопарком, анімаційна програма, а також відвідування парку динозаврів та подарунки.