Нагородили переможців конкурсу дитячого малюнку «Належний ЦНАП очима дітей»

Дата: 07.06.2021 12:50

Щоб підвищити рівень обізнаності шкільної молоді стосовно функцій, які виконує «Центр надання адміністративних послуг» на території Стрижавської територіальної громади, виявити, навчити та підтримати активних дітей, трансформувати свідомість дітей, від мислення «споживачів» до моделі «творців», які беруть відповідальність за своє майбутнє і майбутнє своєї країни у громаді започаткували конкурс дитячого малюнку «Належний ЦНАП очима дітей».

Нагородження переможців конкурсу дитячого малюнку «Належний ЦНАП очима дітей» відбулося 04 червня, перед початком сесії Стрижавської селищної ради.

Стрижавський селищний голова Михайло Демченко вручив фіналістам подарунки та наголосив що у Стрижавській громаді живуть дуже талановиті діти, побажав здоров’я, успіхів, завзяття, наполегливості в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань, життєвих сил і натхнення!

Всі роботи дітей були розміщені на офіційній сторінці Фейсбук Центру надання адміністративних послуг, де жителі громади активно голосували та писали коментарі. Найкращі малюнки юних художників прикрашають фойє ЦНАПу.

За результатами голосування І місце в молодшій категорії зайняв Данило Березовський (266 голосів).

ІІ місце – Даниїл Павлюк (133 голоси).

ІІІ місце – Софія Волхова (80 голосів).

В старшій категорії визначили одне І місце – це Марія Тинько (92 голоси).

Після нагородження начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Ольга Скорбач провела невеличкий екскурс для дітей та батьків. Познайомила з працівниками та розповіла для чого потрібний ЦНАП та які надаються послуги.