Волейболісти Стрижавської громади перемогли у Чемпіонаті Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу

Дата: 07.06.2021 15:30

Фото без опису5 червня відбувся фінал Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд, присвяченого 30-й річниці незалежності України.

Учасниками змагань стали 4 команди - переможці зональних змагань: Стрижавської, Крижопільської, Томашпільської територіальних громад та Браїлівського старостинського округу Жмеринської ТГ Вінниччини.

Змагання проходили у спортивній залі КЗ «Сосонський ліцей Вінницького району Вінницької області», де учасників фінальних поєдинків гостинно зустріла очільниця закладу Людмила Кугай.

З вітальними словами до спортсменів звернулись голова Вінницької районної ради Ігор Шутак, Стрижавський селищний голова Михайло Демченко, заступник голови Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» Валерій Швець та голова місцевої організації ВФСТ «Колос» Родіон Юсумбелі.

На урочистому відкритті Михайло Демченко привітав учасників змагань, побажав  безтравматичної гри та перемоги найкращим.

За результатами волейбольних баталій, чемпіонами стали спортмени Стрижавської селищної територіальної громади, здобувши ПЕРШЕ місце. Їм вдалось вибороти перемогу у команди Браїлівського старостинського округу Жмеринської міської територіальної громади.

Отже, браїлівчани ДРУГІ!

У грі за ТРЕТЄ місце волейболісти Крижопільської селищної ТГ здолали опір команди Томашпільської селищної ТГ.

У кожній команді було визначено кращих гравців. Ними стали: Леонтій Дубчак (Стрижавська ТГ), Кирило Передрій (Браїлівська ТГ), Вадим Калінчук (Крижопільська ТГ) та Максим Пустівий (Томашпільська ТГ).

Призери та переможці отримали кубки, медалі та грамоти Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос».