Проведено одразу дві сесії Стрижавської селищної ради: чергову та позачергову

Дата: 07.06.2021 14:37

Фото без опису04 червня під головуванням селищного голови Михайла Демченка проведено одразу дві сесії: чергову та позачергову. Загалом депутати розглянули 121 рішення.

На сесії ухвалили зміни до Регламенту Стрижавської селищної ради 8 скликання.

Внесли зміни до Програм підвищення якості надання медичних послуг населенню, розвитку фізичної культури та спорту, соціального захисту населення, розвитку місцевого самоврядування, розвитку освіти, охорони навколишнього природного середовища, розвитку земельних відносин на території Стрижавської територіальної громади на 2021 рік.

Також затвердили ряд бюджетних, земельних та організаційних питань.

По завершенню сесії депутати політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» у Стрижавській селищній раді звернулися до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо продовження терміну виконання Державної програми «Питна вода України» до 2026 року.

Депутати політичної сили «Слуга народу» закликали Верховну Раду України ухвалити пакет законопроектів щодо малої приватизації №4572, 4573, 4574 і 4575, які  усувають штучні бюрократичні перешкоди і спрощують процедуру підготовки до приватизації об’єктів як державних, так і комунальної власності.