Михайло Демченко привітав випускників в дитячому садочку

Дата: 16.06.2021 16:49

Фото без описуВипуск із дитячого садка - особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у  закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Десняночка» села Сосонка та Медвідській початковій школі (дошкільне відділення). 23 дитини попрощалися із Країною дитинства, залишивши стіни рідного садочка, і 1 вересня помандрують у Країну знань, переступивши поріг школи.

Привітати малюків з першим випускним завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, директор КЗ «Центр розвитку культури та дозвілля» Стрижавської селищної ради Альона Романенко.

Михайло Іванович побажав випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань.

З нагоди свята, випускники разом зі своїми вихователями підготували для батьків та запрошених цікаві концертні програми з яскравими танцювальними та пісенними номерами. Юних артистів усі зустрічали бурхливими оплесками.