Привітання селищного голови Михайла Демченка з Днем медичного працівника!

Дата: 18.06.2021 14:00

Фото без описуДорога громадо! Щиро вітаю усіх причетних із Днем медичного працівника!

Ваш щоденний труд неможливо переоцінити, адже стоїте на варті найдорожчого, що є у людини, — життя і здоров’я. Обираючи професійну дорогу, погоджуєтесь на складну й відповідальну місію — бути уважними і милосердними до кожного, ризикувати заради інших, спонукати своїх пацієнтів до самодисципліни і профілактики хвороб.

Медичний працівник у селі — більше, ніж професія. Часом доводиться бути психологом і роз’яснювати важливу інформацію тим, хто поруч, допомагати підтримкою та увагою. Ви робите це безкорисно та від душі!

Останні півтора року засвідчили, наскільки безцінною є ваша праця. Тож бажаю вам шани та вдячності від людей, гідних умов для професійного  розвитку і міцного імунітету до будь-яких недуг!

Щиро — Михайло Демченко,

голова Стрижавської територіальної громади