Стрижавська «Нива» володар Кубку Вінницького району з футболу

Дата: 21.06.2021 19:41

Фото без опису20 червня в селищі Сутиски на місцевому стадіоні «Авангард» відбувся фінальний матч Кубку Вінницького району з футболу сезону 2020/2021 років. У поєдинку зійшлися командами: ФК «Якушинці» та ФК «Нива» Стрижавка.

У розіграші кубку прийняло участь 16 аматорських команд новоутвореного Вінницького району.

Видовищний та безкомпромісний поєдинок в основний час завершився нічиєю 1:1.  Команди показати цікавий та змістовний футбол. Принципові суперники – «Якушинці» і ФК «Нива» – показали добротний футбол з високим рівнем інтриги та великою кількістю емоцій, створивши при цьому багато хороших моментів. Доля Кубку району вирішувалась у післяматчевих пенальті, які більш влучно пробили стрижавські футболісти, 4:2 на користь ФК «Нива». Кращим гравцем фінального матчу Кубку району визнано футболіста «Ниви» - Володимира Баланюка.

Вітаємо футболістів з перемогою:

1.Сабатовського Віталія

2.Хомрійчука Володимира

3.Ткаченка Ігоря

4.Ткаченка Олега

5.Баланюка Володимира

6.Оцаберу Олександра

7.Приходька Олександра

8.Коровія Богдана

9.Кисляка Андрія

10.Бугая Дмитра

11. Черниша В'ячеслава

12.Зубкова Олександра

13.Бондара Олександра

14.Сусола Артема

Нагородження учасників фінальної зустрічі проводили голова Вінницької районної державної адміністрації Віталій Урдзік, голови Стрижавської та Сутиської територіальних громад  Михайло Демченко і Леонід Дідух, голова Вінницької районної федерації футболу Олександр Мельник та голова районної організації ВФСТ «Колос» Роман Юсумбелі.

Матч обслуговувала бригада арбітрів у складі Сергій Попович, головний арбітр Микола Александренко та асистенти арбітра Кирил Семеренко.