Випускні вечори продовжуються: Лаврівська гімназія випустила 8 учнів

Дата: 22.06.2021 17:16

Фото без описуВипускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

18 червня у святково прикрашеній залі зібралися вчителі, батьки, учні. Усі прийшли привітати й провести в доросле життя випускників-дев’ятикласників комунального закладу «Лаврівська гімназія Вінницького району Вінницької області». У цьому навчальному році базову середню освіту отримали 8 учнів.

Розділили радість свята із випускниками завітали заступник Стрижавського селищного голови Світлана Лендя, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк та староста на території населених пунктів сіл Лаврівка, Медвідка, Дорожне Яна Пушечнікова.

Вітаючи випускників із закінченням школи, Світлана Василівна побажала їм віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні своєї мети.

Також багато гарних, напутніх слів та побажань було сказано на адресу випускників від директора школи Ольги Очеретної, класного керівника та перших вчителів.

Хай щасливою для вас буде дорога самостійного життя! Хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники!