Святкові концерти до Дня Конституції та Дня молоді (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дата: 29.06.2021 17:25

Фото без описуЄ дати, які укріплюють націю, виражають дух народу, символізують його славне  минуле, сьогодення й майбутнє. До їхнього числа, безумовно належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

27-28 червня голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, його заступник Світлана Лендя, директор КУ «Центр розвитку культури та дозвілля» Альона Романенко, староста на території населених пунктів сіл Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники Людмила Панасюк та староста на території населених пунктів сіл Лаврівка, Медвідка, Дорожне Яна Пушечнікова відвідали святкові концерти у селах Мізяківські Хутори та  Лаврівка з нагоди 25-річниці Конституції України та Дня молоді.

Святковий настрій та позитивні емоції дарували змістовні концертні програми, насичені патріотичними піснями та запальними танцями, яку підготували місцеві аматори та учасники художньої самодіяльності громади.