Сторічний ювілей відзначила жителька Мізяківських Хуторів

Дата: 05.07.2021 17:23

4 липня відзначала свій 100-річний ювілей мешканка села Мізяківські Хутори - Рябошапко Ганна Порфирівна.

Привітати ювілярку із поважною датою завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко, начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення  населення Стрижавської селищної ради Ольга Тютюнник та староста на території населених пунктів сіл Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники Людмила Панасюк. Вони щиро вітали довгожительку квітами, подарунками та бажали їй міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку та тепла, Божого благословення, життєвого оптимізму, бадьорості духу, любові та підтримки від чималої родини й ще довгих років життя.

«Кожен 100-річний ювілей є гордістю нашої громади. Ви є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості», - зазначив Михайло Іванович.

На долю жінки випало чимало життєвих випробувань: голодомори, війна, відновлення країни з руїн. Доля випробувала її на міцність, та душа не втрачала оптимізму. В двадцять років самовідданою працею в тилу наближала Перемогу - копала окопи. Багато років життя вона віддала тяжкій праці на землі, майже все трудове життя працювала в місцевому колгоспі на фермі.

Ювілярка  має чудову родину: виростила двох дітей – сина і дочку, має четверо онуків, шість правнуків та двоє праправнуків, а ще багато родичів, друзів, сусідів, які люблять та турбуються про неї.

Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а  Ганна Порфирівна залишається при цьому самостійною, енергійною, відкритою та щирою.

Вітаємо Вас, Ганно Порфирівно, з ювілеєм! Міцного здоров'я і Божого благословення Вам і Вашій родині!