У Стрижавській громаді з 67 випускників 11 медалістів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Дата: 06.07.2021 15:34

Фото без описуЦього року атестати про повну середню освіту отримали 67 випускників Стрижавської територіальної громади, що навчалися в п’ятьох школах. Це Мізяківсько-Хутірський ліцей, Сосонський ліцей, Стрижавський ліцей №1, Стрижавський ліцей №2 та Пеньківський ліцей. Одинадцять кращих учнів, які завершили навчання на «відмінно» отримали 6 золотих та 5 срібних медалей.

Привітати випускників завітали голова Стрижавської територіальної громади Михайло Демченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури та туризму Стрижавської селищної ради Світлана Томусяк, староста на території населених пунктів сіл Мізяківські Хутори, Переорки, Тютюнники Людмила Панасюк та  староста на території населених пунктів сіл Пеньківка, Підлісне, Супрунів та Бруслинівка Ірина Лісова.

«Успішне майбутнє громади - це ви, випускники. Будуватимете доросле життя, наповнюючи новими проєктами наші села і містечка. Бажаю усім знайти свою професійну дорогу і добрих наставників! А поки що - яскравого та теплого літнього відпочинку», - наголосив у своєму вітальному слові Михайло Демченко.

Голова громади вручив усім випускникам подарунки, а медалістам грошову винагороду.

Від запрошених гостей, батьків, вчителів випускникам лунали напутні слова та побажання на щасливе доросле, самостійне життя, втілення найзаповітніших мрій, сподівань та успішного вибору професії.